• BITCOIN/TL
  1698773,281
  % 5,62
 • ETHEREUM/TL
  98863
  % 2,45
 • RIPPLE/TL
  17.12
  % 1,48
 • BITCOIN CASH/TL
  8590.54,376
  % 3,15
 • LITECOIN/TL
  2247.12
  % 3,19
 • COSMOS HUB/TL
  344.33
  % 6,89
 • CARDANO/TL
  19.16
  % 4,22
 • TETHER/TL
  31.14
  % 0,21

Shiba topluluğu BONE’un Binance’te listelenmesi için bastırıyor

Shiba topluluğu BONE’un Binance’te listelenmesi için bastırıyor

Investing.com – Shiba Inu topluluğu, ekosistemin büyümesi için çalışmalarını etkin halde yürütmeye devam ediyor. Topluluğun son eforu ekosistemin öne çıkan kripto varlıklarından BONE’un Binance’te listelenmesi.

Shiba Topluluğu daha evvel de taleplerini ilettiği bir prosedür olan online dilekçe yoluyla BONE tokenin Binance’te listelenmesi için taraftar topluyor. Topluluk daha evvel de PayPal’ın SHIB’i ödeme sistemi olarak kabul etmesi ve Robinhood borsasının SHIB’i listelemesi için birebir prosedüre başvurmuştu. Bu teşebbüsler, her vakit muvaffakiyetle sonuçlanmasa da SHIB’in Robinhood’da listelenmesi için son derece tesirli oldu. 

SHIB topluluğu, son günlerin tanınan kripto para ünitesi BONE için harekete geçti

Change.org üzerinden yeni başlatılan kampanyada Shiba yatırımcıları emeli ekosistemin merkezsiz kripto borsası ShibaSwap’ın yönetişim varlığı BONE’un Binance borsasında listelenmesini sağlamak.

BONE, son zamalarda Shibarium ile birlikte yine gündeme geldi

Shiba Inu ekosisteminde SHIB’in akabinde en kıymetli kripto varlıklardan biri haline gelen BONE, son günlerde katman-2 tahlili olarak tanıtılan ve yakında vakitte açılması beklenen Shibarium platformunun gas fiyatlarında kullanılacak varlık olarak lanse edildi.

Shibarium’un lansman tarihi, şimdi kesin olarak açıklanmasa da son günlerde topluluğun değerli geliştiricileri tarafından yapılan paylaşımlar platformun Şubat ayı ortasında hayata geçme ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor. 

BONE, şu an merkezi borsalar ortasında Bitget, BKEX, Bank, CoinEx ve MEXC üzere nispeten orta ölçekli borsalarda listeleniyor. Bunun yanında BONE tokeninin en çok süreç gördüğü platform ise merkezsiz kripto borsası Uniswap.

BONE, dün %12’lik bir bedel artışıyla tekrar 1,5 dolar bandına yaklaştı ve 22 Ocak’tan bu yana devam eden kısmi düzeltmesini durdurarak kayıplarını geri aldı. 

Binance, Güney Kore piyasasına geri dönüyor

Dünyanın en büyük borsası Binance ile ilgili son gelişmelerde ise bugün Güney Kore kripto borsası GOPAX’ın çoğunluk payının alınması vardı. 

Binance’in GOPAX’ı satın almasıyla iki yıl sonra Güney Kore’ye geri dönmüş oldu. Böylelikle kripto borsasının Asya bölgesine dair planlarının sürat kesmeden devam ettiği görülüyor. 

GOPAX, Güney Kore’de maddi külfet içinde bulunan kripto şirketlerden biriydi. Şirketin, iflas eden kripto kredi şirketi Genesis’in en büyük 10 alacaklısından bir olduğu biliniyor. GOPAX, Genesis Küresel ile Gemini borsasının Earn hizmeti gibisi bir program yürütüyordu. 

GoFi ismi verilen program, Genesis’in kasım ayında çekim süreçlerini durdurmasıyla çalışamaz duruma geldi. Satın alımın akabinde Binance’in borsanın getiri eseri GoFi’den alacağı bulunan yatırımcılar için finansman sağlaması bekleniyor.

Yazar: Günay Caymaz

Kaynak: Investing TR